ПАТ "Козятинхліб"

Україна. Вінницька обл.,
м. Козятин вул. Незалежності 72

тел: +38 (04342) 2-03-48

ПАТ Козятинхліб » Информация » ПАТ «Козятинхліб» має гарні перспективи

ПАТ «Козятинхліб» має гарні перспективи

 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 883;  
 • Дата: 12-05-2016, 11:04
    В цьому переконалися міський голова Олександр Пузир та начальник управління економіки, регіонального розвитку та інвестицій міської ради Зоя Голубовська, відвідавши місцеве підприємство, яке вже тривалий час перебуває на етапі модернізації. За рік-три, як прогнозує керівник заводу Володимир Куценко, обличчя підприємства ще більше зміниться. Вже зроблено план подальшої модернізації, згідно якого планується удосконалити другу лінію виробництва (випічка житньо - пшеничного хлібу), першу лінію (розділити випічку білого хліба та батону, останній перенести на третю лінію). Планується придбати сучасні установки для нарізування і упаковки продукції - все це - постійний рух вперед для підтримки лідируючих позицій на ринку хліба.
ПАТ «Козятинхліб» Хлібобулочний цехПАТ «Козятинхліб» Хлібобулочний цех

        - ПАТ «Козятинхліб» залишається основним постачальником хлібобулочної продукції на Козятинщині, - розповів його директор Володимир Куценко, проводячи екскурсію по підприємству та розповідаючи про його здобутки.- За добу на заводі випікається 13-14 тонн різних сортів хлібів та здобних виробів.
Проте, за словами Володимира Григоровича, нині хлібозавод працює не на повну потужність, адже на споживчому ринку має чимало конкурентів, та на стороні підприємства - випробувані рецептури й застосування у виробництві природних компонентів. Загалом, свою продукцію ПАТ «Козятинхліб» реалізує далеко за межами району. Жителі Бердичева, Житомира, Сквири, Білої Церкви мають змогу скоштувати смачну хлібопекарську продукцію козятинського хлібозаводу в якому поєднуються традиції, сучасні технології та щоденна копітка праця пекарів. Незабаром її смакові якості оцінять і пасажири прилеглих залізничних станцій в напрямку Київ-Пасажирський.

ПАТ «Козятинхліб» має гарні перспективиПАТ «Козятинхліб» має гарні перспективи

    Інвестиційна стратегія підприємства націлена на розширення виробництва, його модернізацію та оснащення сучаснішим технологічним обладнанням. Місцевий хлібозавод постійно вдосконалює технології виробництва, займається пошуком нових рішень і впроваджує їх. При цьому зберігає те особливе тепло хліба, яке з'являється тільки тоді, коли до його виробництва підходять з душею.

- До червня місяця 2016 року планується розпочати випічку пряників та печива обсягом від 30 до 40 тонн в місяць, - ділиться планами Володимир Куценко. – Також найближчим часом планується запустити лінію високоякісних кондитерських виробів та придбати додатково 2 машини для перевезення хлібобулочних виробів. В недалекому майбутньому – запрацює і макаронне виробництво.

 


    ПАТ «Козятинхліб» має гарні перспективиПАТ «Козятинхліб» має гарні перспективи    Керівник підприємства ознайомив міського голову з виробничим процесом, технологією, новинками виробництва, планами розвитку та розміром інвестицій в дані проекти.

    Міський голова Олександр Пузир залишився приємно вражений побаченим. Підприємство має гарні виробничі потужності, передбачає їх удосконалення, забезпечує близько 300 людей робочими місцями і з кожним днем нарощує обсяги виробництва, що не може не радувати як керівництво міста, так і області

 ПАТ «Козятинхліб» має гарні перспективиПАТ «Козятинхліб» має гарні перспективи
По закінченню зустрічі обидві сторони домовились про співпрацю у вирішенні проблемних питань.
За матеріалом сайту http://www.komr.gov.ua


Ключові тегі: козятин, козятинхіб

Шановний відвідувач, Ви не зареєструвались на сайті.
Рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм логіном.

Додатково по даній категорії

НОВИНИ

  ОПИТУВАННЯ

  Оцініть якість нашої продукції

  Краща
  Непогана
  Влаштовує, але ....
  Є і краща
  Зовсім не подобається

  Прислів’я про хліб

  І я вчений на хліб печений. їмо хліб троякий: чорний, білий і ніякий.

  ІНФОРМЕР КУРСУ ВАЛЮТ

  Календар

  «    Травень 2016    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Простое создание сайтов и интернет магазинов
  Контактна інформація:

  Секретаріат

  +38 (043) 422-03-48

  Відділ кадрів

  +38 (043) 422-34-40

  Бухгалтерія

  +38 (043) 422-35-63